Dominik Pajewski

13.02.2020 (10:42)

Fred Durst zostanie najgorszym reżyserem? Artysta otrzymał nominację do Złotych MalinFred Durst pokładał ogromne nadzieję w swoim filmie, w którym udział wziął John Travolta. Okazuje się, że entuzjazm nie przełożył się na zadowolenie widzów i krytyki. Film otrzymał nominację do Złotych Malin.

Fred Durst bardzo mocno wierzył w swój film 'The Fanatic', w którym zagrał John Travolta. Film niestety okazał się finansową klapą, a jak się teraz okazuje,krytyka tez nie ma o nim najlepszego zdania. Świadczyć może o tym fakt, że produkcja dostała kilka nominacji do Złotych Malin.

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


Fred Durst zostanie najgorszym reżyserem? Artysta otrzymał nominację do Złotych Malin

Na portalu 'Rotten Tomatoes' film Dursta otrzymał 17% pozytywnych recenzji krytyków i 31% pozytywnych recenzji widzów. Nie jest to wysoka ocena, tym bardziej, że Durst bardzo wierzył w film, a Travolta chwalił go jako reżysera i wizjonera. Jak widać, nie każdemu udzielił się ten entuzjazm. Czy Fred Durst otrzyma statuetkę dla 'Najgorszego reżysera'? Tego dowiemy się już 5 kwietnia, podczas uroczystej gali.
 

JOKER 2 POWSTANIE? GWIAZDA FILMU JEST GOTOWA NA KONTYNUACJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz