Dominik Pajewski

07.11.2019 (14:57)

Film z wyłączenia ostatniego reaktora w Czarnobylu. Miny pracowników były bardzo wymowne [WIDEO]Katastrofa w elektrowni atomowej w Czarnobylu jest do dziś jedną z największych tragedii, która jednocześnie przeraża i intryguje.W sieci można znaleźć wiele nagrań obrazujących tragiczne dni, jednak mało kto pamięta, że ostatni reaktor w elektrowni wyłączono w 2000 roku. W sieci znajduje się film z tego wydarzenia.

Katastrofa w Czarnobylu jest do dzisiaj mocno komentowana i często pojawia się w różnych dyskusjach. Ogrom tragedii i niedopatrzeń ze strony wielu osób, spowodował serię wydarzeń, które były tragiczne w swych skutkach. Wszyscy znają nagrania z dnia katastrofy, a dzięki serialowi HBO, zainteresowanie wzrosło jeszcze bardziej, dzięki czemu łatwiej znaleźć archiwalne ujęcia. Mało kto jednak pamięta, że ostatni reaktor w elektrowni, wyłączono w 2000 roku. Nagranie z tego dnia dostępne jest w sieci, pokazując ogromną ulgę wielu osób.
 

IKEA REKLAMUJE SWOJE PRODUKTY W KLIMACIE WIEDŹMINA! FANI SĄ ZACHWYCENIFilm z wyłączenia ostatniego reaktora w Czarnobylu. Miny pracowników były bardzo wymowne [WIDEO]

W 2000 roku doszło do wyłączenia reaktora AZ-5, co z pewnością było wielką ulgą dla osób pracujących w elektrowni, jak i dla całego świata. Twarze pracowników, które widzimy w czasie wyłączenia, mają wyraz ulgi. Zobaczcie nagranie z pamiętnego dnia w Czarnobylu:NETFLIX WYCOFUJE 'ZIMNĄ WOJNĘ' Z KATALOGU. DLACZEGO FILM ZNIKNĄŁ?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl [VIDEO]

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz