Dominik Pajewski

07.11.2019 (14:57)

Film z wyłączenia ostatniego reaktora w Czarnobylu. Miny pracowników były bardzo wymowne [WIDEO]Katastrofa w elektrowni atomowej w Czarnobylu jest do dziś jedną z największych tragedii, która jednocześnie przeraża i intryguje.W sieci można znaleźć wiele nagrań obrazujących tragiczne dni, jednak mało kto pamięta, że ostatni reaktor w elektrowni wyłączono w 2000 roku. W sieci znajduje się film z tego wydarzenia.

Katastrofa w Czarnobylu jest do dzisiaj mocno komentowana i często pojawia się w różnych dyskusjach. Ogrom tragedii i niedopatrzeń ze strony wielu osób, spowodował serię wydarzeń, które były tragiczne w swych skutkach. Wszyscy znają nagrania z dnia katastrofy, a dzięki serialowi HBO, zainteresowanie wzrosło jeszcze bardziej, dzięki czemu łatwiej znaleźć archiwalne ujęcia. Mało kto jednak pamięta, że ostatni reaktor w elektrowni, wyłączono w 2000 roku. Nagranie z tego dnia dostępne jest w sieci, pokazując ogromną ulgę wielu osób.
 

IKEA REKLAMUJE SWOJE PRODUKTY W KLIMACIE WIEDŹMINA! FANI SĄ ZACHWYCENIFilm z wyłączenia ostatniego reaktora w Czarnobylu. Miny pracowników były bardzo wymowne [WIDEO]

W 2000 roku doszło do wyłączenia reaktora AZ-5, co z pewnością było wielką ulgą dla osób pracujących w elektrowni, jak i dla całego świata. Twarze pracowników, które widzimy w czasie wyłączenia, mają wyraz ulgi. Zobaczcie nagranie z pamiętnego dnia w Czarnobylu:NETFLIX WYCOFUJE 'ZIMNĄ WOJNĘ' Z KATALOGU. DLACZEGO FILM ZNIKNĄŁ?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz