Kamil Pawłowski

14.07.2020 (10:31)

Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, biletyFestiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 

Festiwal Legend Rocka odbywa się cyklicznie od 2007 roku w malowniczych okolicznościach przyrody na pograniczu miejscowości Strzelinko i Zamełowo. Podczas trzynastu edycji festiwalu odwiedziło nasz kraj kilkadziesiąt rockowych gwiazd największego kalibru. W Dolinie Charlotty wystąpili m.in. Bob Dylan, Robert Plant, The Animals, John Mayall, ZZ Top, Carlos Santana i wielu innych. Z powodu pandemii koronawirusa czternasta edycja festiwalu została przełożona na 2021 rok. Organizatorzy festiwalu ogłosili pierwszą gwiazdę kolejnej odsłony rockowej imprezy. 

Festiwal Legend Rocka 2021 - kto wystąpi?

Line up festiwalu będziemy aktualizowany w tym miejscu. Dotychczas potwierdzono koncert:
 
Hollywood Vampires (12.08.2021)
 
Legendarny wokalista Alice Cooper, słynny gitarzysta z grupy Aerosmith -  Joe Perry i ikona kina - Johnny Depp połączyli swoje siły tworząc rockową supergrupę  The Hollywood Vampires. Swoją muzyką i nazwą zespołu chcieli złożyć hołd rockn’rollowemu towarzystwu, z którym Alice Cooper bywał w ciemnych zadymionych barach lat 70tych.

Festiwal Legend Rocka 2021 - bilety

Bilety zakupione na tegoroczny koncert zachowują swoją ważność. Wszyscy, którzy chcieliby nabyć bilety mogą to zrobić na stronach ebilet.pl, ticketmaster.pl, eventim.pl. 

Charlotta Rock Festival odbędzie się w dniach 12.06 oraz 06.08.2021.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz