Dominik Pajewski

13.08.2020 (14:31)

Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idiociFani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.

Nowa płyta System Of A Down stała się w pewnym momencie mitem, który zaczyna pomału denerwować fanów zespołu. Krążek cały czas się nie pojawia, a muzycy podkreślają, że bardziej wolą skupić się na solowych rzeczach. To wkurza fanów, którzy zamiast wspierać artystów, zaczynają hejtować nowe projekty. Na to zareagował Shavo Odadjian, który wystartował niedawno z zespołem North Kingsley.

AUTORZY PIOSENKI ZE SHREKA WSZYSTKICH MOCNO ZANIEPOKOILI. ZESPÓŁ ZAGRAŁ OGROMNY KONCERT W CZASIE PANDEMII


Shavo Odadjian o hejtowaniu jego nowego projektu: Zawsze znajdą się tacy idioci

W wywiadzie dla ''Loudersound'' Shavo powiedział, co sądzi o tym, że jego nowy projekt jest hejtowany przez fanów SOAD:

Gdyby coś z tego brzmiało jak System, wyrzuciłbym to. Nadal gram w tym zespole, nie chcę innego zespołu, którzy brzmi podobnie. Słuchałem dużo hip hopu, zespołów takich jak Cypress Hill, Wu-Tang Clan, Public Enemy, Beastie Boys. Lubię też niektóre nowsze rzeczy, jak Post Malone.

Nie słyszeliście jeszcze innych piosenek, w innych piosenkach jest więcej mrocznego metalu. Nie da się zadowolić każdego, ale dlaczego miałbym odtwarzać to, co robiłem od 20 lat? To jest coś nowego. Zawsze będą fani, którzy to będą hejtować. Kilka dni temu zaprosiłem ludzi na Facebooku do zapoznania się ze stroną North Kingsley i ktoś mi napisał: „To wcale nie jest muzyka, po co mnie zaprosiłeś?”. Napisałem mu: „Jesteś bogiem muzyki i oceniasz muzykę jeszcze przed jej wydaniem?”. Zawsze znajdą się tacy idioci. Jeśli wam się nie podoba, to nie słuchajcie tego. Poszukam ludzi, którym się to spodoba.

Poniżej numer, który wywołał tyle zamieszania wśród fanów System Of A Down:


METALLICA WRACA DO CZASÓW PROMOCJI ZNIENAWIDZONEGO ALBUMU. ZESPÓŁ OPUBLIKOWAŁ KONCERT Z CZASÓW ''ST. ANGER''

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz