Dominik Pajewski

06.10.2020 (22:23)

Eddie Van Halen nie żyje. Legendarny muzyk odszedł w wieku 65 latTo czarny dzień dla świata muzyki rockowej. Wieku 65 lat, odszedł legendarny gitarzysta, Eddie Van Halen, który uznawany był za jednego z najważniejszych gitarzystów w historii.

To jeden z najsmutniejszych dni w historii rocka, w wieku 65 lat odszedł Eddie Van Halen. Legendarny gitarzysta, twórca hitów, które znają pokolenia słuchaczy i frontman grupy Van Halen. O śmierci artysty poinformował jego syn Wolfgang.

Eddie Van Halen nie żyje! O śmierci gitarzysty poinformował jego syn

Jak napisał na Twitterze Wolfgang Van Halen:

Nie wierzę, że to piszę, ale mój ojciec – Edward Lodewijk Van Halen – przegrał dziś rano swoją długą i żmudną walkę z nowotworem. Był najwspanialszym ojcem, o jakim mogłem tylko marzyć. Każda chwila, w której dzieliłem z nim scenę, była darem. Moje serce jest złamane i nie sądzę, żebym kiedykolwiek doszedł do siebie po tej stracie. Tak bardzo Cię kocham, tato.Eddie Van Halen zmagał się od kilku lat z nowotworem, a niedawno jeździł nawet do Niemiec na specjalne leczenie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz