Dominik Pajewski

21.01.2020 (11:51)

Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?Ed Sheeran lubi zaskakiwać fanów, a na dodatek sam jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, o czym też często wspominał. Okazuje się, że wokalista pojawił się w ostatniej części gwiezdnej sagi. Kogo zagrał?

Ed Sheeran lubi spontaniczne akcje i mimo ogromnego sukcesu, nadal pozostaje wyluzowanym gościem, który spełnia swoje marzenia. Przy filmie 'Przebudzenie Mocy', wokalista podkreślił swoje zafascynowanie gwiezdną sagą i sam wystąpił w roli jednego ze szturmowców. Okazuje się, że również w nowej części pojawia się rudowłosy wokalista! Kogo zagrał?
 

AC/DC WYDA NOWY ALBUM W LUTYM I RUSZY W TRASĘ? CZY BĘDZIE KONCERT W POLSCE?Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?

Niestety, jeśli chcecie wypatrzeć gdzieś Sheerana przy okazji kolejnego seansu, to możecie mieć z tym problem. Wokalista wystąpił jako jeden z kosmitów, który wspierał Ruch Oporu. Oczywiście, Sheeran miał maskę lub jego twarz była zakryta przez efekty CGI. Z pewnością kulisy sceny poznamy przy okazji wydania Blu-ray

MUZYCY NIRVANY I THE DOORS ZAGRAJĄ WSPÓLNY KONCERT


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz