Dominik Pajewski

13.02.2020 (16:31)

Dzień singla 2020 - 5 piosenek, które możesz wysłać swojemu byłemu/swojej byłejDzień singla jednych smuci, innych zachwyca. Jeżeli nie macie przy sobie drugiej połówki i dzień singla, to trafiliście idealnie. Mamy dla was 5 piosenek, które możecie wysłać swojemu byłemu/swojej byłej. Zemsta najlepiej smakuje na zimno.

Dzień singla: kiedy jest święto, które obchodzą osoby żyjące w pojedynkę. W ostatnich latach stało się ono bardzo modne i popularne. Czemu? Ciężko stwierdzić, jednak wiele osób podkreśla swój stan cywilny. 15 lutego, dzień po Walentynkach obchodzimy dzień singla, a to dobra okazja do małej uszczypliwości. Można wysłać jakiś numer swojemu byłemu/swojej byłej. Przygotowaliśmy 5 kawałków, które można przesłać w dzień singla swojej byłej, drugiej połówce.

MOŻNA ZOSTAĆ TESTEREM MĘSKIEJ ANTYKONCEPCJI! WYNAGRODZENIE JEST OGROMNE


Dzień singla 2020 - 5 piosenek, które możesz wysłać swojemu byłemu/swojej byłej


1. Metallica - Die, Die My Darling2. Sweet Noise - Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz3. Elektryczne Gitary - To już jest koniec4. Agnieszka Chylińska - Gorąca prośba5. Maanam - Się Ściemnia
W RAMACH PODZIĘKOWANIA, POCZĘSTOWAŁ ICH NARKOTYKAMI. OKAZALI SIĘ TAJNYMI POLICJANTAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz