Dominik Pajewski

13.02.2020 (16:31)

Dzień singla 2020 - 5 piosenek, które możesz wysłać swojemu byłemu/swojej byłejDzień singla jednych smuci, innych zachwyca. Jeżeli nie macie przy sobie drugiej połówki i dzień singla, to trafiliście idealnie. Mamy dla was 5 piosenek, które możecie wysłać swojemu byłemu/swojej byłej. Zemsta najlepiej smakuje na zimno.

Dzień singla: kiedy jest święto, które obchodzą osoby żyjące w pojedynkę. W ostatnich latach stało się ono bardzo modne i popularne. Czemu? Ciężko stwierdzić, jednak wiele osób podkreśla swój stan cywilny. 15 lutego, dzień po Walentynkach obchodzimy dzień singla, a to dobra okazja do małej uszczypliwości. Można wysłać jakiś numer swojemu byłemu/swojej byłej. Przygotowaliśmy 5 kawałków, które można przesłać w dzień singla swojej byłej, drugiej połówce.

MOŻNA ZOSTAĆ TESTEREM MĘSKIEJ ANTYKONCEPCJI! WYNAGRODZENIE JEST OGROMNE


Dzień singla 2020 - 5 piosenek, które możesz wysłać swojemu byłemu/swojej byłej


1. Metallica - Die, Die My Darling2. Sweet Noise - Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz3. Elektryczne Gitary - To już jest koniec4. Agnieszka Chylińska - Gorąca prośba5. Maanam - Się Ściemnia
W RAMACH PODZIĘKOWANIA, POCZĘSTOWAŁ ICH NARKOTYKAMI. OKAZALI SIĘ TAJNYMI POLICJANTAMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz