Dominik Pajewski

24.03.2020 (11:26)

Dom jak z ,,Parasite''. Gwiazda muzyki pop mieszka w identycznej williFilm ,,Parasite'' stał się prawdziwym hitem, który zyskał sporą rzeszę fanów. Okazuje się, że gwiazda muzyki pop mieszka w identycznej posiadłości, jak ta, którą widzieliśmy w filmie. Czy to ta sama posiadłość?

Gdy film ,,Parasite'' pojawił się w kinach, wszyscy byli przekonani, że produkcja Bonga Joon-ho zdobędzie wszystkie, najważniejsze nagrody. Faktycznie, film rozbił bank na gali Oscarów, Złote Globy i kilka innych gali również było jego. Produkcja ma wielu fanów, którzy często dostrzegają nawiązania do filmu w prawdziwym świecie. O ile niektóre spostrzeżenia fanów są czasami naciągane, to faktycznie, dom Jennifer Lopez, wygląda identycznie jak ten z filmu!
 

COVER ,,IMAGINE'', KTÓRZY NAGRALI AKTORZY, SPOTKAŁ SIĘ Z FALĄ KRYTYKI. O CO CHODZI?


Jennifer Lopez mieszka w domu z ,,Parasite''?

To, że dom gwiazdy pop, który mieści się w Los Angeles, przypomina ten z filmu ,,Parasite'', zauważyli fani artystki. Wszystko przez wrzucenie na Twittera kilku zdjęć i filmików, gdzie Jennifer pokazuje, że można w fajny sposób spędzić czas podczas kwarantanny. Potem już tylko posypały się pytania o to, czy wokalistka mieszka w domu z filmu, albo czy ma piwnice, lub nie potrzeba jej szofera?


Na szczęście, nie jest to możliwe, aby Jennifer Lopez mieszkała w słynnym domu. To co widzieliśmy w ,,Parasite'' w rzeczywistości nie istnieje, a wszystko było dobrze zrobioną scenografią. Fakt, że ludzie brali dom z filmu za prawdziwy, bardzo cieszył reżysera. Był to dowód na to, że efekty scenografii spełniły swoją rolę. Jedno jest pewne, od dzisiaj będziemy trochę inaczej patrzyć na Jennifer Lopez...
 

ZDJĘCIE Z DZIECIŃSTWA NA FACEBOOKU - O CO CHODZI W AKCJI?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz