Anna Dziełak

11.09.2019 (12:18)

Do sprzedaży trafiły ubrania z rysunkami Kurta Cobaina. Wyglądają niesamowicie!Kurt Cobain to legendarny artysta, którego twórczość zmieniła oblicze dzisiejszej muzyki. Muzyka Nirvany wciąż cieszy się popularnością, a styl wokalisty naśladują już kolejne pokolenia. Światło dzienne ujrzała właśnie niezwykła kolekcja. Na koszulkach i bluzach znajdziemy jego rysunki!

Kurt Cobain to muzyk, o którym słyszał cały świat. Legendarny artysta znany był również ze swojego stylu. Flanelowe koszule i luźne koszulki do tej pory zakładają jego fani. Teraz będą mogli ubrać się w bluzę czy t-shirt z rysunkiem, który wykonał ich idol. W nowy projekt modowy zaangażowała się córka muzyka - Frances Bean Cobain. 27-latka wprowadziła właśnie na rynek kolekcję, która z pewnością zachwyci nie tylko fanów Nirvany. 

Zobacz też: Ochroniarze pobili fana Iron Maiden na ich koncercie. Wokalista musiał reagować!

Kurt Cobain - kolekcja ubrań z rysunkami muzyka. Ile kosztują? 

Ubrania z nowej kolekcji mają na sobie proste rysunki autorstwa artysty. Do wyboru mamy koszulki i bluzy. Ceny zaczynają się od 39 dolarów, co oznacza, że mogą sobie na nie pozwolić również polscy fani. Wszystkie dostępne modele możecie zobaczyć i kupić na stronie https://kurtcobainshop.com


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz