Dominik Pajewski

15.10.2018 (09:46)

Córka Hylińskiej w The Voice of Poland, doprowadziła jury do łez [VIDEO]Takiego spotkania w The Voice of Poland nikt się nie spodziewał, a tym bardziej, że będzie to tak emocjonalne. Zobaczcie, jak wypadła młoda Dominika.

Gdy Agata Hylińska pojawiła się w 8. edycji The Voice of Poland, nikt się nie spodziewał, że mamy do czynienia z takim talentem. Nazwisko zobowiązuje i słychać było to doskonale. Michał Szpak uznał, że mamy do czynienia z nową Bonnie Tyler, a Baron i Tomson krzyknęli: ona jest nasza! Zobaczcie, jak to wtedy wypadło:
 

Dave Grohl ujawnił ile wypija przed koncertem. Ta ilość powaliłaby słonia

 
Okazuje się, że córka idzie w ślady mamy, Dominika Kuręda pojawiła się w The Voice of Poland i postanowiła zaśpiewać legendarny numer Maanamu. Padło oczywiście na 'Krakowski Spleen', co doprowadziło nie tylko dumną mamę do łez, ale również jury, które nie mogło powstrzymać wzruszenia. Zobaczcie, jak wypadła Dominika:
 


Polski raper nagrał cover 'Another One Bites The Dust' grupy Queen [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium kontratakuje znowu na szczycie box office w USA!

  2020-07-15
  Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje miały premierę w 1980 roku, jednak obecnie są na szczycie amerykańskiego box office. Jak to możliwe?
 • Banksy - jak wygląda? Artysta wrzucił nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyć

  2020-07-15
  Banksy od lat intryguje wiele osób, pozostając w zasadzie anonimowym artystą, który często komentuje rzeczywistość. W końcu Banksy pokazał się światu, publikując specjalne nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyć.
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-15
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-15
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • Fallout - serial. Kultowa gra doczeka się ekranizacji! Poznaliśmy pierwsze szczegół

  2020-07-15
  Fallout od 1997 roku, jest swego rodzaju wzorem dla wszystkich fanów klimatów postapokaliptycznych. Okazuje się, że tytuł doczeka się serialowej ekranizacji!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz