Dominik Pajewski

15.10.2018 (09:46)

Córka Hylińskiej w The Voice of Poland, doprowadziła jury do łez [VIDEO]Takiego spotkania w The Voice of Poland nikt się nie spodziewał, a tym bardziej, że będzie to tak emocjonalne. Zobaczcie, jak wypadła młoda Dominika.

Gdy Agata Hylińska pojawiła się w 8. edycji The Voice of Poland, nikt się nie spodziewał, że mamy do czynienia z takim talentem. Nazwisko zobowiązuje i słychać było to doskonale. Michał Szpak uznał, że mamy do czynienia z nową Bonnie Tyler, a Baron i Tomson krzyknęli: ona jest nasza! Zobaczcie, jak to wtedy wypadło:
 

Dave Grohl ujawnił ile wypija przed koncertem. Ta ilość powaliłaby słonia

 
Okazuje się, że córka idzie w ślady mamy, Dominika Kuręda pojawiła się w The Voice of Poland i postanowiła zaśpiewać legendarny numer Maanamu. Padło oczywiście na 'Krakowski Spleen', co doprowadziło nie tylko dumną mamę do łez, ale również jury, które nie mogło powstrzymać wzruszenia. Zobaczcie, jak wypadła Dominika:
 


Polski raper nagrał cover 'Another One Bites The Dust' grupy Queen [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole! Czego dowiedzą się o legendarnych zespołach uczniowie?

  2019-09-18
  Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole, to marzenie wszystkich uczniów, którzy dorastają przy twórczości zespołów. Okazuje się, że dla niektórych ten sen już niedługo się spełni! Mowa o uczniach w rosyjskich szkołach. Portal meduza.io podaje, że Ministerstwa Kultury oraz oświaty Federacji Rosyjskiej stworzyły listę rekomendowanych dzieł również z zakresu muzyki rockowej! O czym będą się uczyć? 
 • Rock Am Ring i Rock Im Park 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na największym rockowym festiwalu?

  2019-09-18
  Rock Am Ring i Rock Im Park to największe rockowe festiwale w Europie z niesamowitym programem. Do Niemiec zjeżdżają największe gwiazdy gitarowych brzmień tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Kto wystąpi na Rock Am Ring i Rock Im Park 2020? Sprawdźcie listę artystów, którzy pojawią się na festiwalu. Artykuł jest aktualizowany.
 • Dave Mustaine szczerze o nowotworze. Co zdradził na temat swojej choroby?

  2019-09-18
  W czerwcu 2019 Dave Mustaine ogłosił w mediach społecznościowych, że cierpi na nowotwór gardła. Fani bardzo przeżyli tę wiadomość, jednak artysta nie zamierza się poddawać. Lider Megadeth do sprawy podszedł bardzo poważnie. Jaki jest jego stan zdrowia? Co z koncertami zespołu w kolejnych latach? 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-09-17
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz