Dominik Pajewski

09.07.2020 (15:26)

Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuacjęSytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?

Doniesienia o usunięciu Toma Meighana z zespołu Kasabian, mocno zaskoczyły fanów i cały świat muzyczny. Grupa nie nie chciała wchodzić w szczegóły sytuacji, tłumacząc, że chodzi o prywatne sprawy artysty i nie ma co wchodzić w szczegóły. Po nowych informacjach, które trafiły do mediów, grupa postanowiła odnieść się do sytuacji.

REAKCJA KURTA COBAINA, NA CENY BILETÓW NA MADONNE ROZWALIŁA SYSTEM. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NIEPUBLIKOWANY WYWIAD [WIDEO]


Wokalista Kasabian oskarżony o pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

Do zdarzenia doszło 9 kwietnia, a całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Były wokalista Kasabian, będąc pod wpływem alkoholu, zaatakował swoją narzeczoną, uderzając ją w głowę, a później spychając na klatkę schodową. Policję zawiadomiło dziecko pary, które było obecne podczas zdarzenia. Artysta został skazany na 18 miesięcy prac społecznych, w tym 200 godzin nieodpłatnej pracy.  

Do sprawy odniósł się zespół Kasabian, który skomentował sprawę w krótkim oświadczeniu:

Jesteśmy kompletnie załamani. Nie mieliśmy jednak wyjścia i musieliśmy poprosić Toma o odejście z zespołu. Nie ma możliwości, abyśmy zaakceptowali wyrok za napaść. Przemoc domowa i znęcanie się są całkowicie niedopuszczalne.

GUNS N' ROSES W LATACH 80-TYCH POSTAWILI ABSURDALNY WARUNEK WYTWÓRNI. O CO CHODZIŁO?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz