Dominik Pajewski

28.09.2020 (14:35)

Bokser odwołuje się od decyzji o dyskwalifikacji za doping. ''Chciałem tylko zaspokoić kobiety''Doping to prawdziwa plaga w sporcie i trudno się dziwić, że jest to tępione przez różne federacje. Okazuje się że niektórzy sportowcy stosują nielegalne dopalacze, by... zaspokajać kobiety.

Doping to coś co niszczy ideę sportu i trudno się dziwić, że jest to tępione przez różne federacje i praktycznie w każdej dyscyplinie, zażywanie środków dopingujących jest nielegalne i grozi czasowym lub trwałym wykluczeniem ze startu w zawodach. Jarrell Miller został zdyskwalifikowany za używanie środków dopingujących, jednak postanowił się odwołać. A jak argumentuje pięściarz, wszystko przez kobiety, które chciał zaspokoić.

ROBERT TRUJILLO WRACA DO GRANIA Z OZZYM? TAK WYNIKA Z NAGRANIA [WIDEO]
 

Jarrell Miller odwołuje się od decyzji o dyskwalifikacji za doping. ''Chciałem tylko zaspokoić kobiety''

Po wykryciu endurobolu, Jarrell Miller został zdyskwalifikowany u zawieszony na pół roku. Niestety, po 6 miesiącach ponownie wykryto zabronioną substancję w organizmie i tutaj sytuacja mogłaby się zakończyć, jednak Jarrell postanowił się odwołać.
 

RAMMSTEIN ZAPOWIADAJĄ REEDYCJĘ DEBIUTANCKIEGO ALBUMU I PREZENTUJĄ SPECJALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ


Jak tłumaczy sportowiec, substancja, którą wykryto w jego ciele, to jeden ze składników leku na potencje. Jak tłumaczy pięściarz, ma pełne prawo do zażywania go, a że ma dosyć bujne życie erotyczne, to jakoś musiał zaspokajać partnerki. Argument mocny, jednak Miller musiał wiedzieć, że lek zawiera niedozwoloną substancję. Widać, że chęć bliskości z kobietami, przesłoniła sportowcowi cel w jego dyscyplinie. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz