Dominik Pajewski

09.07.2020 (09:56)

Bierze milion za post na Instagramie. Oto najbogatszy influencerInstagram stał się potężnym narzędziem, które stało się także miejscem pracy dla wielu osób. Na platformie da się zarobić ogromne pieniądze, a niektórzy zgarniają nawet milion dolarów za jeden post!

Instagram stał się miejscem, które nie tylko ma walory rozrywkowe, ale także jest miejscem, gdzie można zarobić ogromne pieniądze. Wiele osób żyje z tego, że posiada konto na Instagramie i każda awaria serwisu i brak możliwości wrzucenia zdjęcia, może równać się z mikro zawałem serca. Są jednak ludzie, którzy za jeden post biorą kolosalne kwoty, które liczone są w milionach dolarów!

PAMELA ANDERSON POSTANOWIŁA UCZCIĆ SWOJE 53 URODZINY, PUBLIKUJĄC ODWAŻNE ZDJĘCIA


Bierze milion za jeden post! The Rock jest najlepiej zarabiającym influencerem

The Rock, rozpoznawalny jest w ostatnich latach, jako gwiazda cyklu ''Szybcy i Wściekli'', jednak warto przypomnieć, że aktor wywodzi się ze świata wrestlingu i sportów siłowych. Droga do sławy The Rocka była niesamowicie długa i jak widać opłacało się!

Według magazynu Frobes, The Rock w ostatnich 12 miesiącach zarobił 90 milionów dolarów! Analitycy tłumaczą, że sukces aktora związany jest z tym, że świetnie wypełnił lukę po aktorach kina akcji, którzy obecni byli w świadomości odbiorcy w latach 80. i 90. 

Aktor obserwowany jest na Instagramie przez 189 milionów użytkowników i jak ocenia się, za jeden post jest w stanie zgarnąć milion dolarów! A chętnych do reklamowych postów nie brakuje, wystarczy zobaczyć jakie marki pojawiają się w postach The Rocka.

PAMELA ANDERSON POSTANOWIŁA UCZCIĆ SWOJE 53 URODZINY, PUBLIKUJĄC ODWAŻNE ZDJĘCIA

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz