Dominik Pajewski

27.04.2018 (14:54)

ABBA powraca po 35 latach przerwy! Szczegóły reaktywacjiABBA powraca po 35 latach! Szwedzki zespół oficjalnie ogłosił, że ponownie połączył siły, by podzielić się z fanami premierowymi utworami. Poznajcie szczegóły powrotu kultowej grupy.

ABBA to prawdziwa legenda, która nawet dla fanów rocka jest bardzo ważna. Hitowe kompozycje, które śpiewają pokolenia fanów stały się dosłownie nieśmiertelne. Szwedzka grupa postanowiła powrócić po 35 latach przerwy! 
 
Na oficjalnym Instagramie zespołu pojawiła się następująca informacja:
 
Decyzja o ruszeniu w ekscytującą trasę z avatarami ABBY doprowadziła do nieoczekiwanych konsekwencji. Cała nasza czwórka poczuła, że po 35 latach byłoby ciekawie znów połączyć siły i wrócić do studia nagraniowego. Tak zrobiliśmy. Czuliśmy się tak, jakby czas w ogóle nie upłynął albo gdybyśmy zaledwie wrócili z krótkich wakacji. To było niesamowicie radosne doświadczenie!
 
Zaowocowało ono dwiema nowymi piosenkami, a jedna z nich nosi tytuł „I Still Have Faith In You”, która zostanie wykonana przez nasze cyfrowe avatary w specjalnym programie telewizyjnym wyprodukowanym przez NBC i BBC. Premiera w grudniu.
 
Być może my się zestarzeliśmy, ale piosenka jest zupełnie nowa. A my dawno nie czuliśmy się tak dobrze.
 
Agnetha, Benny, Björn, Anni-Frid. Sztokholm, Szwecja, 27 kwietnia 2018

 

❤️ #abbaofficial #abba

Post udostępniony przez @ abbaofficial


Nie wiadomo czy zespół zagra jakieś koncerty, czy jest to tylko powrót z samymi utworami. 

Tool: nowy utwór w sieci! Posłuchajcie pierwszej zapowiedzi płyty [VIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz