Dominik Pajewski

10.12.2019 (15:02)

Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie FredrikssonTo bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?

Gwiazda światowego formatu i jedna z najpopularniejszych artystek, Marie Fredriksson nie żyje.Wokalistka odeszła w wieku 61 lat, a informacja o śmierci trafiła do mediów 10 grudnia 2019. Jaka była przyczyna śmierci wokalistki Roxette.

WDOWA PO CHRISIE CORNELLU POZYWA ZESPÓŁ SOUNDGARDEN! O CO CHODZI?


Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczyna śmierci Marie Fredriksson

Jak możemy przeczytać w informacji prasowej, która trafiła do mediów:

Z wielkim smutkiem musimy ogłosić, że odeszła jedna z naszych największych i najbardziej ukochanych artystek. Marie Fredriksson zmarła rankiem 9 grudnia w apartamencie po ciężkiej i długiej walce z chorobą.


Marie Fredriksson: wokalistka Roxette nie żyje. Przyczyny śmierci gwiazdy


Marie Fredriksson zostawiła męża i dwójkę dorosłych dzieci. W komunikacie prasowym, rodzina poprosiła o uszanowanie spokoju w trudnym czasie, podkreślając, że ceremonia pogrzebowa będzie miała charakter prywatny.

Marie Fredriksson śpiewała w Roxette od samego początku, czyli od 1986 roku. W latach 2002 - 2009 działalność zespołu była zawieszona przez chemioterapię, które poddała się Fredriksson. Wokalista miała zdiagnozowanego guza mózgu.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz