Dominik Pajewski

26.02.2020 (13:43)

Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?

Wiedźmin w wersji Netflixa jest prawdziwym hitem, który został całkiem dobrze przyjęty przez widzów i fanów. Kwestią czasu jest to, kiedy dostaniemy drugi sezon serialu, jednak więcej jest pytań niż odpowiedzi. Wiadomo, proces produkcji tego typu jest szeroko zakrojony i nie trwa krótko. Oczywiście, pojawiają się już pytania co do fabuły i obsady, a co najczęstsze, czy w produkcji pojawią się Polacy?

MIASTECZKO TWIN PEAKS - 30 LAT TEMU PO RAZ PIERWSZY ZADALIŚMY SOBIE PYTANIE: KTO ZABIŁ LAURĘ PALMER?Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

Bagiński wspominał już w grudniu 2019, wspomniał w rozmowie z PAP Life:

Sprawdzamy różne opcje. Może Polacy zagrają.

Onet.pl postanowił ponownie zapytać Bagińskiego o temat Polaków w obsadzie, na co ten odparł:

To jest dopiero pierwsze ogłoszenie. Jest przecież więcej ról w drugim sezonie. Ale niestety żadnych nazwisk, ani nawet narodowości, ponad to, co zostało już ogłoszone nie mogę podawać.

Czy zobaczymy naszych rodaków w produkcji? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak warto uzbroić się w cierpliwość.

DLACZEGO SOAD NIE MOGĄ DOJŚĆ DO POROZUMIENIA? JOHN DOLMAYAN TŁUMACZY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz