Dominik Pajewski

02.07.2020 (14:45)

Vans dołącza do ruchu #StopHateForProfit bojkotującego kampanie na FacebookuGlobalna marka zabiera głos przeciwko mowie nienawiści i dezinformacji

Globalna marka obuwia i odzieży sportowej Vans ogłosiła, że ​​dołącza do kampanii #StopHateForProfit i w lipcu zaprzestanie działań reklamowych na Facebooku oraz Instagramie. Marka zobowiązuje się do przekazania środków przeznaczonych na cele reklamowe na rzecz wparcia społeczności afroamerykańskiej poprzez programy wzmocnienia jej pozycji, edukacji oraz wsparcia na rzecz równości rasowej i poszerzania możliwości rozwoju.
 

SYSTEM OF A DOWN ZAGRANE NA NARYSOWANEJ PERKUSJI. TO SIĘ NAZYWA KREATYWNOŚĆ


 
“Pozostajemy wierni naszym zobowiązaniom i podejmujemy działania w walce z nierównościami
rasowymi” - powiedział Nick Street, wiceprezes ds. Globalnego marketingu zintegrowanego w Vans.
 
„Nasza decyzja o przyłączeniu się do kampanii #StopHateForProfit pokazuje jeden zaspektów sumiennej, umyślnej i ciągłej pracy, w której dążymy do ukazania antyrasitowskiej polityki na wszystkich polach działaności Vans.”
 
Co więcej, w lipcu Vans zmieni koszty wystaw sklepowych na obszarze Stanów Zjednoczonych i Kanady, aby wspomóc i wzmocnić społeczność afroamerykańską.
 
„Jako marka bazująca na w przekonaniu, że jesteśmy firmą dbającą o ludzkie dobro, wspieranie naszych społeczności zawsze było kluczowe w podejmowanych przez nas działaniach i na nim się skupiamy” - stwierdziła Carly Gomez, wiceprezes ds. Marketingu Vans w Stanach Zjednoczonych.

„Zamiast budować ekspozycje witryn sklepowych w naszych sklepach na terenie USA i Kanady, wykorzystamy te pieniądze na wsparcie inicjatyw, które wzmacniają istotę ruchu Black Lives Matter, i jest to dopiero początek”.
 
Więcej informacji o zobowiązaniach marki Vans w kwestii zwalczania nienawiści i dyskryminacji rasowej jest dostępnych na stronie Vans.eu/empower

BEAVIS I BUTT-HEAD POWRACAJĄ! OGŁOSZONO NOWE ODCINKI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz