Dominik Pajewski

03.06.2020 (14:53)

Usunięty klip muzyka Faith No More wrócił na Youtue. Platforma tłumaczy, dlaczego wcześniej go usunęłaNiedawno fani Faith No More byli mocno zaskoczeni tym, że klip projektu Man On Man zniknął z Youtube. Klip już wrócił na platformę, a przedstawiciele Youtube'a postanowili wytłumaczyć o co chodziło.

Gdy do sieci trafił klip projektu Man On Man, nikt nie spodziewał się, że wywoła on tyle zamieszania i finalnie zniknie z Youtube'a. Później teledysk do utworu ''Daddy' trafił na Instagram i tam był dostępny, aż w końcu do całej sprawy ustosunkował się przedstawiciel Youtube'a. O co chodziło? Dlaczego numer zniknął z platformy i ponownie się na niej pojawił?

NAGIE ZDJĘCIE JENNIFER ANISTON TRAFIŁO NA AUKCJĘ. DOCHÓD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA SZCZYTNY CEL

 

Przedstawiciel Youtube komentuje, dlaczego klip Man On Man zniknął i teraz wrócił

Jak skomentował całą sytuację przedstawiciel Youtube: 

Ze względu na ogromną liczbę filmów przesyłanych na naszą stronę czasami podejmujemy niewłaściwą decyzję. Kiedy zwrócono nam uwagę, że klip ten został usunięty niesłusznie, zadziałaliśmy szybko, żeby go przywrócić.

Osoby przesyłające filmy mają możliwość apelacji w sprawie usuniętych filmów. Wtedy ponowie rozważamy ich zawartość.

Zadziałało to oczywiście na korzyść teledysku, który teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem na platformie i zdobywa coraz więcej wyświetleń. Zobaczcie sami, czy faktycznie, było o co się przyczepić?


 

ILE ZARABIAJĄ ASTRONAUCI? UJAWNIONO KWOTY DLA LUDZI, KTÓRZY LATAJĄ W KOSMOS

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz