Dominik Pajewski

22.10.2019 (15:39)

Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake newsPostać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.

Tupac Shakur wciąż jest z nami, tak przynajmniej wynika z ostatnich doniesień w mediach. Co prawda, nie jest on raperem i trochę narozrabiał, jednak informacja o jego zatrzymaniu wzbudziła duże zainteresowanie w mediach. Nic dziwnego, wszyscy myśleli, że Tupac żyje... znaczy ten Tupac co rapował.

ROSYJSKI KOSMITA I BILLIE EILISH WE WSPÓLNYM NUMERZE. TA PRZERÓBKA WAS OCZARUJE [WIDEO]


Tupac Shakur zatrzymany przez policję. News okazał się prawdziwy

Mężczyzna o imieniu Tupac A. Shakur został aresztowany w zeszły weekend po rzekomym grożeniu nożem policjantom. Policja Johnson City twierdzi, że policjanci odpowiedzieli w sobotę na telefon w sprawie 40-letniego Tupaca, który miał nad sobą nakaz aresztowania, a kiedy próbowano go zatrzymać, ten rzucił się z nożem w ręku.

PAUL MCCARTNEY NIE ŻYJE OD 50 LAT? DAVE GROHL ODNIÓSŁ SIĘ DO TEORII
Shakur został aresztowany po krótkiej walce, a przy przeszukaniu znaleziono narkotyki. Tupacowi postawiono zarzuty zaostrzonej napaści, opór wobec aresztowania, posiadanie metamfetaminy i posiadanie akcesoriów do zażywania narkotyków


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz