Dominik Pajewski

02.04.2020 (18:06)

Tony Iommi chce wydać nowy album. Przekonał go do tego Brian May!Mimo zakończenia działalności Black Sabbath, Tony Iommi nadal ma chęć na kolejne nagrania i nowy album. Gitarzysta ujawnił, że pracuje nad czymś nowym, a przekonał go do tego Brian May.

Black Sabbath zakończyli działalność w 2017 roku, jednak Tony Iommi podkreślał wiele razy, że nadal chciałby coś tworzyć. Ozzy Osbourne oczywiście kontynuuje karierę solową, jednak Tony Iommmi zastanawia się nad tym, czy wydawać nowy krążek. Okazuje się, że przekonuje go do tego sam Brian May.

NICK CAVE WYZNAŁ, JAK RADZI SOBIE W CZASIE PANDEMIITony Iommi chce wydać nowy album. Przekonał go do tego Brian May!

W wywiadzie dla ,,Guitarist'', Iommi zdradził, że ma kilka nowych rzeczy w zanadrzu:
 
Mam mnóstwo materiału. Powtarzam mojemu menadżerowi, Ralphowi, że chcę go porządnie nagrać, ale realizator, z którym pracowałem od lat, teraz zajmuje się innymi rzeczami. Chciałbym to nagrać, ale nie będę grał koncertów. Niedawno wpadł do mnie Brian May i dałem mu z cztery czy pięć płyt z riffami i powiedział: „Musisz je nagrać”.

Czy doczekamy się czegoś na wzór krążka ,,Iommi'' z 2000 roku? Czas pokaże.KINGS OF LEON UDOSTĘPNILI NUMER O KWARANTANNIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz