Dominik Pajewski

14.01.2020 (09:28)

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: kim jest Litza dla Tomasza 'Lipy' Lipnickiego? [WYWIAD]Tomasz 'Lipa' Lipnicki to legendarna postać na polskiej scenie rockowej. Artysta, który przewodzi zespołom Illusion i Lipali wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ'.

Tomasz 'Lipa' Lipnicki to postać, która od dawna wymyka się ustalonym regułom, pokazując, że będąc niezależnym artystą, można osiągnąć bardzo dużo. Artysta przewodzący takim grupom jak Illusion i Lipali, to osoba, z którą dobrze i ciekawie się rozmawia. Tak można w skrócie opisać Lipę, który z zespołem Lipali, wydał niedawno nowy album.
 

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE


SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: kim jest Litza dla Tomasza 'Lipy' Lipnickiego? [WYWIAD]

Co ostatnio gra w playliście Lipy? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? Kim jest dla niego Litza? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym materiale:COREY TAYLOR KRADŁ SAMOCHODY. WOKALISTA OPOWIEDZIAŁ O SWOJEJ MROCZNEJ PRZESZŁOŚCI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz