Dominik Pajewski

03.04.2020 (15:23)

Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domuPodczas pandemii koronawirusa, jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie, to pozostanie w domu i tak naprawdę przeczekanie całego zamieszania. Samuel L. Jackson ma na to sposób i to w iście tarantinowskim klimacie.

Podczas pandemii, wszyscy praktycznie siedzą w domach i starają się ograniczyć kontakt z innymi do absolutnego minimum. Samuel L. Jackson bardzo popiera całą akcję, co można wywnioskować po pewnym nagraniu.

ARNOLD SCHWARZENEGGER ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU I PUBLIKUJE SPECJALNY PLAN TRENINGOWY

Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domu

Nie jest to może bezpośrednie nawiązanie do żadnego filmu Tarantino, jednak fani z pewnością połączą fakty i znajdą odniesienie do postaci wykreowanych przez Samuela L. Jacksona. W końcu, co się Samuel pojawiał u Quentina, to przeklinał jak opętany. Nie jest to w zasadzie aż tak dziwne, bo w filmach Tarantino słowo ,,fuck'' pada co kilka sekund. Pozostańmy jednak w tym przeświadczeniu i cieszmy się wesołym podejściem do tematu przez aktora.

JASON NEWSTED WSPOMNIAŁ CZASY, GDY GRAŁ Z METALLIKĄ. OKAZUJE SIĘ, ŻE BYŁY ONE JAK TRENING NA SIŁOWNI

Wszystko oczywiście miało miejsce w programie Jimmy Kimmel Show, gdzie możecie zobaczyć, że Samuel czyta książkę... dobra, bez spoilerów, zobaczcie sami i posłuchajcie co aktor ma do powiedzenia (od 6:12):

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Korn w Polsce 2021 - koncert odbędzie się zamiast występu na Impact Festival 2020

  2020-05-28
  W 2020 roku, w Warszawie miał odbyć się Impact Festival 2020, podczas którego gwiazdą miał być Korn. Z powodu pandemii, festiwal został odwołany, jednak zespół przyjedzie do Polski w 2021 roku, by zagrać osobny koncert.
 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz