Dominik Pajewski

01.07.2020 (14:50)

Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno [WIDEO]Ryan Reynolds już tak bardzo wniknął w role Deadpoola, że praktycznie gdzie się nie pojawi, wszyscy widzą w nim pyskatego najemnika. Ostatnio Ryan postanowił wpaść na videokonferencję obsady X-Menów i trochę poprzeszkadzać.

Deadpool to postać, która zyskała gigantyczną popularność dzięki filmowi, w którym główną rolę gra Ryan Reynolds. Aktor tak długo walczył o projekt, że w końcu udało się zrealizować dwa porządne filmy, które zostały ciepło przyjęte przez fanów i krytykę. Aktor już tak mocno zgrał się z postacią pyskatego najemnika, że gdzie się nie pojawi, tak wszyscy widza Deadpoola. Tak było na videokonferencji obsady filmów o X-Menach, gdzie Reynolds pojawił się niespodziewanie.

FILM O MIKE'U TYSONIE - KTO WCIELI SIĘ W BOKSERA W FILMIE ''FINDING MIKE''?


Ryan Reynolds rozwalił videokonferencję obsasy X-Menów. Klimat Deadpoola wszedł za mocno

W specjalnej videokonferencji, która została zorganizowana w szczytnym celu, pojawiła się obsada filmów o X-Menach. Nagle do rozmowy włączył się Ryan Reynolds i... wszyscy zaczęli znikać. Wszystko zostało zaaranżowane w klimacie Deadpoola. Zobaczcie sami:

KASIA LINS ZAPRASZA NA “CZEGO DUSZA PRAGNIE”, WYJĄTKOWY KONCERT PREMIEROWY ALBUMU “MOJA WINA”

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz