Dominik Pajewski

17.01.2020 (14:09)

Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.

Rammstein wiedza o tym, że w Rosji mają ogromną ilość fanów, dzięki czemu zawsze na trasie pojawia się koncert w tamtym regionie. Fan w Rosji są jedną z najliczniejszych i najbardziej oddanych grup zespołowi, co widać także po ilości coverów.

CHESTER BENNINGTON W NOWYM NUMERZE. ZESPÓŁ WOKALISTY UDOSTĘPNIŁ PREMIEROWY SINGIELRosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

Ekscentryczny fan wykonał numer 'Ausländer' w talent show, czym zaskoczył wielu widzów, jury i publiczność. Samo wykonanie nie pozostawia wątpliwości, chłopak ma talent, ale cała otoczka jest mocno ekscentryczna, co w zasadzie pasuje bardzo do estetyki Rammsteina.

SLIPKNOT UDOSTĘPNIŁ OBRZYDLIWY FILM KRÓTKOMETRAŻOWY [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz