Dominik Pajewski

10.07.2020 (10:30)

Rock & Roll Hall Of Fame 2020 - wiemy, gdzie będzie można zobaczyć galęMimo pandemii koronawirusa, gala Rock & Roll Hall Of Fame 2020 ma się odbyć! Zdradzono szczegóły kultowej imprezy, która w 2020 roku zmieni trochę swoją formułę.

Gala Rock & Roll Hall Of Fame jest na tyle kultowa, że trudno wyobrazić sobie rok bez rozdań specjalnych wyróżnień. Niestety z powodu pandemii koronawirusa, impreza stanęła pod znakiem zapytania. Na szczęście, znaleziono rozwiązanie całej sytuacji. Jak będzie wyglądać impreza? 

LINKIN PARK - IN THE END: COVER WYKONANY PRZEZ 266 MUZYKÓW Z 35 KRAJÓW PODBIJA SIEĆ. NA NAGRANIU SĄ POLACY


Rock & Roll Hall Of Fame 2020 - jak w tym roku będzie wyglądać gala

Początkowo, impreza była planowana na 2 maja, jednak przełożono ją na 7 listopada. Okazuje się, że nie przyjmie ona tradycyjnej formuły, a wszystko będzie odbywać się na nowych zasadach. Oczywiście, do hali zostaną wprowadzeni nowi wykonawcy, jednak będzie to impreza zamknięta, transmitowana przez HBO. 
 
Przewodniczący Rock And Roll Hall Of Fame Foundation, John Sykes, powiedział wprost:

Wraz z HBO będziemy mogli stworzyć ekscytujący program, honorujący tegorocznych laureatów. Opowiemy niezwykłe historie ich wkładu w muzykę i ich wpływ na kolejne pokolenia artystów.


Dodano także, że impreza w 2021 roku także odbędzie się jesienią.
 

BURMISTRZ KOSTRZYNA NAD ODRĄ ZAAPELOWAŁ: W TYM ROKU NIE PRZYJEŻDŻAJCE NA POLE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz