Dominik Pajewski

19.06.2019 (21:38)

Robert Downey Jr. chce oczyści świat z odpadów w 11 lat. Oto innowacyjny pomysł aktoraRobert Downey Jr. po tym jak zakończył swoją przygodę z Kinowym Uniwersum Marvela, wcale nie zamierza przechodzić na emeryturę. Aktor chce poważnie zaangażować się w walkę o środowisko i oczyszczanie naszej planety.

Robert Downey Jr. jest w ostatnich latach kojarzony głównie z rolą Tony'ego Starka, który ratuje świat jako Iron Man. Mimo zakończenia przygody z Kinowym Uniwersum Marvela, aktor nie zamierza odcinać się od całej historii i co więcej, chce działać bardzo podobnie jak bohater, w którego wcielał się przez lata.
 

AQUAMAN ZAKUMPLOWAŁ SIĘ ZE SLAYEREM. JAK DO DOSZŁO DO SPOTKANIA?

 

Robert Downey Jr. chce ratować świat i to w 11 lat!

Na konferencji organizowanej przez Amazon, aktor ogłosił start swojego nowego projektu, który jest mocno w stylu Tony'ego Starka. Aktor chce wykorzystać najnowsze technologie, w tym roboty i sztuczną inteligencję, aby w ciągu 11 lat oczyścić Ziemię. Oczyszczenie miałoby także dotyczyć ograniczenie nadmiaru gazów cieplarnianych. Inicjatywa nazywa się Footprint Coalition i jak mówi sam zainteresowany:
 
Niedawno siedziałem przy stole z superinteligentnymi, sprawiającymi świetne wrażenie ekspertami. Podczas rozmowy padło zdanie, że dzięki pomocy robotów i aktualnej technologii, jako ludzkość bylibyśmy w stanie w ciągu 10 lat znacznie oczyścić, a nawet całkowicie uporządkować naszą planetę. Będąc w zasadzie 54-letnim dzieckiem, powiedziałem: ‚Zróbmy to! Zobowiążmy się do tego, utwórzmy w tym celu jakieś stowarzyszenie’. No i tutaj zapadła martwa cisza...  Ci mądrzy ludzie twierdzili, że biurokracja, niechęć do dzielenia się własnością intelektualną i polityka są zbyt wielkimi przeszkodami, by to się udało. A ja chcę spróbować.

Projekt ma wystartować w 2020 roku, a aktor jest w stanie poświęcić mu ponad 10 lat życia.

DZIĘKI 'BLACK MIRROR' NINE INCH NAILS ZALICZYLI WZROST WYŚWIETLEŃ O 300%


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz