Dominik Pajewski

09.07.2020 (12:52)

Robert Burneika - jak dzisiaj wygląda Hardkorowy Koksu? Czy mocno się zmienił?Robert Burneika stał się w pewnym momencie prawdziwym memem i symbolem internetu. W ostatnim czasie stało się jednak cicho o kulturyście i nie wszyscy wiedzieli co u niego. W sieci jednak można znaleźć aktualne zdjęcie i informacje na temat Hardkorowego Koksa.

Robert Burneika stał się około 10 lat temu gwiazdą internetu, a to za sprawą filmów, w których w zabawny sposób opisywał swoje życie. Hardkorowy Koksu otarł się nawet o sporty walki, gdzie pokazał, że całkiem nieźle mu idzie, jednak zrezygnował z tej dyscypliny. Wiadomo, nie wszystko jest dla wszystkich i nie chodzi o to, by robić rzeczy niekoniecznie z przekonaniem.

O sportowcu zrobiło się jednak cicho jakiś czas temu i nie bardzo było wiadomo, co obecnie robi i jak wygląda. W sieci jednak nic nie ginie i łatwo dowiedzieć się co i jak.

Robert Burneika - jak obecnie wygląda Hardkorowy Koksu?

Robert Burneika ma na swoim koncie wiele wyróżnień jako kulturysta i gdy wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z 2008 roku, wszyscy byli zaskoczeni. Nie zabrakło komentarzy na temat obecnego wyglądu sportowca, podkreślając, że kiedyś był w lepszej formie. Zobaczcie jak wyglądał w 2008 roku Burneika:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz