Dominik Pajewski

14.01.2020 (15:14)

Przez brak polubień na Instagramie, 19-letnia influencerka odebrała sobie życieSocial media potrafią czasami pomóc w dotarciu do ogromnej liczby osób, by przyczynić się do dobrego wyniku zbiórki na szczytny cel. Niestety, czasami moc serwisów społecznościowych może obrócić się przeciwko jego użytkownikom.

Social media wiele razy pokazały, że mają ogromną moc, co też przyniosło wiele dobrego i to często w ratowaniu czyjegoś zdrowia lub życia. Niestety, czasami moc serwisów społecznościowych może odbijać się negatywnie na użytkownikach.

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIEPrzez brak polubień na Instagramie, 19-letnia insfluencerka odebrała sobie życie

19-letnia Brytyjka, uzależniona od Instagrama, popełniła samobójstwo przez to, że nie dostała wystarczającej liczby 'polubień' pod swoimi zdjęciami.
 
Chloe Davidson, została znaleziona martwa w domu rodzinnym w Lanchester w hrabstwie Durham, 20 grudnia.

Jak powiedziała starsza siostra zmarłej dziewczyny:

Chloe zawsze myślała, że ​​nie jest wystarczająco dobra, chyba że dostaje mnóstwo sympatii i komentarzy, wtedy bywało z nią lepiej.

Według doniesień nastolatka powiesiła się w sypialni chwilę po tym, jak wrzuciła post na swoje social media. Profil dziewczyny zniknął z sieci praktycznie natychmiast.

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz