Dominik Pajewski

20.01.2020 (11:17)

Podczas koncertu Machine Head, fan oświadczył się dziewczynie w środku mosh-pituKoncerty Machine Head kojarzą się z niesamowitą energią i agresywną muzyką, która porusza tłum do szaleńczego pogo. Okazuje się, że nawet w tak mocnym pogo, można się oświadczyć!

Koncerty Machine Head nie należą do najlżejszych i mówiąc szczerze, każdy kto był lub widział na Youtube występy grupy, raczej zdaje sobie sprawę z tego, że ciężkie pogo wpisane jest w cały występ. Okazuje się, że nawet w dzikim mosh-picie można oświadczyć się swojej dziewczynie!

POWSTAŁ DOKUMENT O OZZYM OSBOURNIE. ZWIATUN 'THE NINE LIVES OF OZZY OSBOURNE' JUŻ W SIECI [WIDEO]Podczas koncertu Machine Head, fan oświadczył się dziewczynie w środku mosh-pitu

Podczas numeru 'Death Church', pewien fan postanowił w samym środku koncertu i mosh-pitu poprosić swoją dziewczynę o rękę. Ogromna ilość fanów tylko dopingowała dziewczynę, co jak się później okazało, chyba nie było aż tak konieczne, bo padło sakramentalne 'TAK'. Zobaczcie nagranie, które wrzucił sam zespół na swoje social media:


JAMES HETFIELD POWRACA! MUZYK OPUŚCIŁ ODWYK I PRZYGOTOWUJE WYSTAWĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz