Dominik Pajewski

02.07.2020 (11:20)

Pierwsza płyta Slipknota- Joey Jordison wspomniał czas premiery krążkaSlipknot obecnie jest na fali wznoszącej i mimo zmian w składzie, nadal bardzo dobrze sobie radzi na scenie. Były członek grupy i jej współzałożyciel, Joey Jordison postanowił wypowiedzieć się na temat debiutanckiego albumu, który otworzył wiele dróg zespołowi.

Gdy na rynku pojawiła się pierwsza, oficjalna płyta zespołu Slipknot, nikt nie spodziewał się, że krążek otworzy tyle dróg grupie. Debiutancki album stał się prawdziwym hitem, dzięki któremu Slipknot zaczął grać na dużych imprezach. Joey Jordison, który był współzałożycielem grupy i jeszcze kilka lat temu zasiadał w niej na pozycji perkusisty, wypowiedział się na temat debiutu zespołu.

MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"Joey Jordison szczerze o debiutanckim albumie Slipknota. Jak perkusista wspomina pierwszy, oficjalny album grupy?

Jak powiedział Jordison:

Ten album był i nadal jest jednym z najwspanialszych wspomnień z całego mojego życia. Nie ma nic nawet zbliżonego, co zrobilibyśmy później dla siebie czy świata  metalu. Spełniły się nasze wszystkie marzenia, a reakcja fanów była niesamowita  - zapełniły się hale i stadiony na całym świecie. To był wybuch, którego się nie spodziewaliśmy! 

Byliśmy zdeterminowani, głodni sukcesu i gotowi na stawienie czoła całemu światu. I dokonaliśmy tego. Niczego i nikogo się nie baliśmy, a to było widać, gdy wtedy wchodziliśmy na scenę. To był „ten” czas. 

Widać, że w relacjach Joeya i reszty Slipknota musiało się coś poprawić, ponieważ do niedawna artysta nie wypowiadał się zbyt pozytywnie na temat jakichkolwiek rzeczy związanych z zespołem.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz