Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:06)

Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnychOzzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwego życia, a wszystko przez infekcję oraz koronawirusa, który zmusił artystę do pozostania w domu przez długi czas. Mimo tej niesprzyjającej sytuacji, Ozzy nie poddaje się, planuje kolejne koncerty i wraca do telewizji! Artysta poprowadzi program, który zajmie się zjawiskami paranormalnymi.

ŁYDKA GRUBASA Z WYJĄTKOWYM TELEDYSKIEM. ZESPÓŁ WJEŻDŻA Z NUMEREM ''WALEC''


Ozzy Osbourne poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

Na kanale Travel Channel pojawi się program ''The Osbournes Want to Believe”, w którym Ozzy, Sharon oraz Jack będą badać różne zjawiska paranormalne. Będą to duchy, kosmici, wilkołaki i inne zjawiska nietypowe i paranormalne. Pierwszy odcinek pojawi się 2 sierpnia 2020. Jak powiedział Jack Osbourne:

Moi rodzice nie byli nigdy przekonani jeśli chodzi o wiarę w zjawiska nadprzyrodzone. Jestem pewien, że nie widzieli wystarczająco dużo dowodów, pokazuję więc im niepodważalne zdjęcia uchwycone na taśmie, w tym z moich własnych zasobów.

LINDEMANN UMIEŚCIŁ W SIECI MAKING OF KLIPU DO 'FRAU & MANN'. FILM POKAZUJE, ILE PRACY WŁOŻONO W OBRAZEK

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz