Dominik Pajewski

03.08.2020 (11:27)

Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawachStan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest od jakiegoś czasu obiektem spekulacji i dyskusji wśród fanów. Artysta przeszedł ciężką infekcję i uległ wypadkowi, przez co musiał odwołać trasę koncertową. Ciężko jest powiedzieć kiedy wokalista wróci na scenę, przez co spekulacji jest coraz więcej. W końcu Ozzy sam wypowiedział się na temat swojego stanu zdrowia, walki o powrót do pełni sił, poruszając również temat obaw.

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT PO ŁACIŃSKU. KURTUS COBAENUS SPRZED WIEKÓW

 

Ozzy Osbourne o swoim stanie zdrowia: byłem przekonany, że umrę

W wywiadzie dla SiriusXM, Ozzy przyznał:

Nie jestem jeszcze w 100 procentach zdrowy. Powiedziałbym, że jest to 75 procent. To powolny proces. Operacja kręgosłupa to zła wiadomość. Cierpiałem ogromny ból, nadal cierpię ból.

W pewnym momencie byłem przekonany, że umieram. Czułem taki ból, dyskomfort i cierpienie... Myślałem, że ukrywają prawdę przede mną. Powiedziałem Sharon: „Bądź ze mną szczera. Czy jest gorzej niż mi mówisz?”. Odparła: „Nie”.

A jak wygląda temat koncertów? Ozzy jest oczywiście gotowy i jak mówi:

Nie mogę doczekać się powrotu na scenę, ale niedawno rozmawiałem z Tonym Iommim i powiedział mi, że przez koronawirusa koncerty pod dachem to przeszłość.

KAZIK - PIERWSZY KONCERT PROMUJĄCY "ZARAZĘ" I TO W ROZSZERZONYM SKŁADZIE! DATA I MIEJSCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz