Dominik Pajewski

27.03.2020 (09:40)

Nine Inch Nails niespodziewanie wydali dwie płyty! Gdzie ich posłuchać?Trent Reznor zawsze zaskakiwał swoim podejściem do twórczości, jednak teraz, wszyscy fani mogą czuć się mocno zaskoczeni. Do sieci trafiły dwa nowe albumy Nine Inch Nails! Gdzie ich posłuchać?

Trent Reznor znany jest ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do muzyki, jednak najnowsza akcja, może zaskoczyć fanów. Jest to oczywiście pozytywne zaskoczenie, ponieważ Trent udostępnił dwie nowe płyty Nine Inch Nails! Gdzie ich posłuchać?

DAVE MUSTAINE (MEGADETH) PRZEROBIŁ Z CÓRKĄ NUMER THE BEATLES [WIDEO]Nine Inch Nails niespodziewanie wydali dwie płyty! Gdzie ich posłuchać?

W sieci pojawiły się 23 nowe utwory, które zostały podzielone na dwa cykle. Ich tytułu to „Ghosts V: Together” i „Ghosts VI: Locusts”. Wszystko to kontynuacja instrumentalnego cyklu „Ghosts I-IV” z 2008 roku.

Jak napisał Reznor:

Muzyka – kiedy jej słuchasz, myślisz o niej lub ją tworzysz – zawsze pomagała nam przetrwać wszystko, co dobre i złe. W myśl tej zasady postanowiliśmy ukończyć nowe płyty z cyklu Ghosts, żeby jakoś nie stracić rozumu.

Muzyka zawsze sprawiała, że czuliśmy się nieco mniej samotni na tym świecie. Mamy nadzieję, że wy też. Pamiętajcie, że wszyscy przez to przechodzimy i kiedyś to minie.

Album dostępny jest na stronie Nine Inch Nails oraz na Youtube:ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz