Dominik Pajewski

09.12.2019 (11:22)

Nergal ujawnił, że AC/DC wydadzą nową płytę z Brianem JohnsonemNowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów na całym świecie, jednak cały czas nic nie wiadomo. Okazuje się, że Nergal wie dosyć dużo na temat nowego wydawnictwa zespołu.

Sytuacja AC/DC jest mocno pokomplikowana od 2016 roku, gdy Brian Johnson musiał zaprzestać koncertowania. Powodem były problemy wokalisty ze słuchem i to właśnie wtedy na tej pozycji zastąpił go Axl RoseTo był moment, gdy społeczność fanów AC/DC podzieliła się na dwa obozy: ten który nie ma nic przeciwko Axlowi na wokalu i ten, który uważa, że przez to skończyło się AC/DC. Wiele wskazywało na to, że grupa nagra płytę z Axlem w składzie, teraz wszystko wskazuje na to, że zespół powrócił na stare tory. Mówi się, że AC/DC są pogodzeni i nagrywają nowy krążek z Johnsonem na wokalu, poinformował o tym nawet Nergal.

KAT ODWOŁAŁ KONCERTY, WSZYSTKO PRZEZ ZŁY STAN ZDROWIA ROMANA KOSTRZEWSKIEGO


Nergal ujawnił, że AC/DC wydadzą nową płytę z Brianem Johnsonem

W wywiadzie dla 'Loudwire', Nergal opowiedział trochę o tym, co wie o nowym albumie AC/DC:

Wiem, że powstaje nowy album AC/DC. Ukaże się wkrótce. Będą tam odrzuty z sesji „Rock Or Bust”. Czego oczekuję? Ni mniej, ni więcej tylko rytmu i gitar Angusa i Malcolma. Tyle. Brian Johnson wrócił do zespołu.

Wypowiedź Nergala możecie sprawdzić poniżej:


MÖTLEY CRÜE UJAWNILI DATY KONCERTÓW PO REAKTYWACJI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-27
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Gala Bestsellery Empiku 2019 w niepowtarzalnej i gwiazdorskiej oprawie muzycznej

  2020-01-27
  Premierowe wykonania i niezwykłe kolaboracje – Bestsellery Empiku 2019 to nie tylko gala rozdania nagród kulturalnych, ale też wyjątkowe muzyczne show. Już 4 lutego poznamy nazwiska najpopularniejszych twórców i obiecujących artystów, którzy w 2019 roku oczarowali odbiorców i ekspertów. W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z Kayah, Ten Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz duetu KARAŚ/ROGUCKI. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się irlandzki zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.
 • Jak powstała nowa płyta Ozzy'ego? Duff McKagan zdradzil kulisy

  2020-01-27
  Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy czekają już 10 lat na nowy krążek. Fuff McKagan, który brał udział w procesie nagrywania, zdradził jak wyglądało rejestrowanie krążka.
 • Ariana Grande jest niesamowita! Muzyk Slipknota docenił popową wokalistę

  2020-01-27
  Można pomyśleć, że stylistyka Ariany Grande i Slipknota nijak się do siebie ma. Jak się okazuje, Jim Root jest bardzo ceni wokalistkę i jest nią dosłownie oczarowany.
 • #DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

  2020-01-27
  Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?
 • Quentin Tarantino idzie na wojnę ze Star Wars i Marvelem?

  2020-01-27
  Quentin Tarantino nie musi nikomu niczego udowadniać, tym bardziej, że każdy z jego filmów jest od startu nazywany hitem. Jak się okazuje, słynny reżyser ma problem z blockbusterami.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz