Dominik Pajewski

30.12.2019 (13:36)

Nauczycielka biologii, postanowiła na swoim ciele pokazać anatomię człowiekaJeżeli przysypialiście na lekcjach biologii w szkole, to dzięki takiej nauczycielce czulibyście się bardzo zainteresowani. Jak widać, wszystko jest zależne od podejścia do tematu.

Lekcje biologii zazwyczaj nie należą do łatwych, przez co wiele osób wspomina je dosyć słabo. Jak widać, wszystko jest kwestią podejścia i tego jak się za temat zabierze. A jeśli mówimy o kreatywnej nauczycielce, to można liczyć na fajną lekcję.

OZZY OSBOURNE WSPOMNIAŁ WE WZRUSZAJĄCY SPOSÓB LEMMY'EGONauczycielka biologii, postanowiła na swoim ciele pokazać anatomię człowieka

Verónica Duque jest nauczycielką w jednej z hiszpańskich szkół i jak widać, szukanie kreatywnych rozwiązań nie jest jej obce. Nauczycielka znalazła na AliExpress strój pokazujący ciało człowieka i to bardzo obrazowo. Kobieta doszła do wniosku, że będzie to idealna pomoc wizualna dla uczniów, którzy chcą  się czegoś nauczyć. Okazało się, że to strzał w 10, ponieważ zdjęcie, które ukazało się na Twitterze, stało się prawdziwym hitem.

JOHN PORTER ZAGRA TRASĘ KONCERTOWĄ W MIESZKANIACH. JAK DOSTAĆ SIĘ NA KONCERT?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz