Dominik Pajewski

30.07.2019 (15:33)

MUZYCY Z ZESPOŁÓW DEYACODA i GEISHA GONER powołali do życia nowy zespół - MYCODAMuzyka MYCODA to energetyczny rock, grany nisko strojonymi gitarami, zmieszany z progresywnym zacięciem i nowoczesnymi brzmieniami samplerów. Polskie teksty i mocny przekaz tworzą swoisty klimat i charakter muzyki.


MYCODA nagrała EPkę zatytułowaną Samoniszczenie. Oprócz tytułowego utworu, zostały tam zamieszczone kawałki Tylko Jeden oraz Nigdy. Nagrań dokonano w HZ Studio, w czerwcu 2018 roku. Ostatecznie jednak miksy utworów zostały zrealizowane jesienią 2018 przez Pawła Grabowskiego w JNS Studio.

COREY TAYLOR PRZERWAŁ KONCERT SLIPKNOTA BY RATOWAĆ FANA [WIDEO]


 
 
W październiku 2018 roku zespół opublikował w internecie klip do utworu Tylko Jeden. Ujęcia do klipu nagrywane były w opuszczonym basenie, a do współpracy zespół zaprosił modelkę Natalie Makaruk oraz całą ekipę techniczną realizującą teledysk.
 
Miesiąc później zespół udostępnił swój drugi klip, czyli Samoniszczenie. W teledysku oprócz muzyków występują osoby spoza zespołu, a całość zamyka się w ciekawych animacjach Michała Wituli.
 
Finalny skład zespołu wykrystalizował się wiosną 2019 roku. 
 
Skład zespołu:
Wokal - Krzystof Rustecki (ex: Deyacoda, Testor, Crodor, Pigfish)
Gitara – Jakub Denst (ex: Medea, NOB) 
Gitara – Tomasz Perkowski (ex: Za Miesiąc Wrzesień, Full Blackstone, Eyes of Sheep)
Bass – Krystian Koselnik (ex: Flame, Za Miesiąc Wrzesień)
Perkusja – Paweł Gawrychowski (ex: Geisha Goner, No More Jokes)
Zespół przygotowuje się do kolejnych nagrań i do koncertów.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz