Dominik Pajewski

02.01.2020 (11:03)

Muzycy Tool, Iron Maiden i SOAD chcą coś nagrać razem?W historii muzyki było już kilka supergrup, które podbiły serca słuchaczy. Czy będziemy mogli posłuchać kolejnego zespołu, który został uformowany z popularnych artystów?

Supergrupy zawsze budzą spore zainteresowanie fanów i nic dziwnego. Wiadomo, zespół złożony z doświadczonych rozpoznawalnych muzyków, to zawsze szansa na większą publiczność. Oczywiście, spotkanie różnych muzyków, to także konfrontacja styli i podejścia do grania, a jeśli mowa tu o artystach udzielających się w takich grupach jak Tool, SOAD i Iron Maiden, to robi się jeszcze ciekawiej.

PHILIP ANSELMO UJAWNIŁ SWOJE MŁODZIEŃCZE ZAJAWKI. CZEGO SŁUCHAŁ FRONTMAN PANTERY?Muzycy Tool, Iron Maiden i SOAD chcą coś nagrać razem?

Shavo Odadjian z SOAD wrzucił wspólne zdjęcie z Adrianem Smithem z Iron Maiden i Justinem Chancellorem z Toola. Artysta napisał krótko:

Miałem wczoraj przyjemność grania z dwójką legend: Adrianem Smithem z Iron Maiden i Justinem Chancellorem z Tool. Co za wspaniała noc. Do następnego razu.


Czy mowa tutaj o zwykłym jamowaniu, czy może panowie szykują się do wspólnego nagrywania? Ciężko jednoznacznie stwierdzić, jednak coś musi być na rzeczy, skoro później wrzucone zostało zdjęcie ze wspólnego grania:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz