Dominik Pajewski

08.01.2020 (15:30)

Modelka Kaylen Ward wysyła nagie zdjęcia i ostre filmy. Warunek - musisz przelać 10 dolarów na rzecz AustraliiTragedia, która spotkała Australię jest niewyobrażalna i każdy stara się pomóc i wspierać jak może. Modelka Kaylen Ward, wpadła na pomysł, że sprzeda swoje nagie zdjęcia, a pieniądze trafią na rzecz Australii. Oczywiście, chętnych na nagie fotki nie brakuje.

Pożary, które dosłownie trawią Australię są niewyobrażalną tragedią i katastrofą dla ekosystemu. Ogień pochłania coraz więcej terenów, ginie coraz więcej zwierząt, a ludzie są bezradni. Z każdej strony świata napływają środki finansowe, które mają pomóc krajowi w walce z żywiołem. Australię w nietypowy sposób postanowiła wspomóc również modelka Kaylen Ward, która za drobne wpłaty na rzecz Australii, udostępnia swoje nagie zdjęcia i filmy.
 

METALLICA WSPIERA WALKĘ Z POŻARAMI W AUSTRALII


Modelka Kaylen Ward wysyła nagie zdjęcia i ostre filmy. Warunek - musisz przelać 10 dolarów na rzecz Australii

Kaylen Ward wpadła na pomysł, że może sprzedać dostęp do swoich pikantnych zdjęć i filmów za 10 dolarów. Warunek jest jeden, wystarczy przelać 10 dolarów, Kaylen przekazuje to na rzecz Australii, a w zamian odsyła nagie zdjęcia. Patant prosty i jak widać skuteczny, bo 20-letnia modelka zebrała milion dolarów!Niestety, Instagram zablokował konta Kaylen i jak sama napisała na Twitterze:

Mój IG został zdezaktywowany, moja rodzina wyparła się mnie, a facet, którego lubię, nie chce ze mną rozmawiać z powodu tego tweeta. Ale pieprzyć to, uratujmy koale.

Jedno trzeba przyznać, cel szlachetny, reakcja internautów błyskawiczna, jednak zdjęcia już są dostępne w sieci, także zainteresowanie będzie raczej spadać. Jednak, kasa zarobiona na rzecz Australii to z pewnością duże wsparcie.
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kaylenwardofficial

Post udostępniony przez Kaylen Ward (@kaylenwardofficial_)

 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@kaylenwardofficial_

Post udostępniony przez Kaylen Ward (@kaylenwardofficial_)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz