Dominik Pajewski

02.01.2020 (15:44)

MŁODA ALTERNATYWA PODBIJE WARSZAWĘ! ECHA I MORTAS WYSTĄPIĄ W POTOKUMłoda polska alternatywa podbije Warszawę! Już 11 stycznia w stołecznym klubie Potok wystąpią dwie obiecujące kapele - ECHA oraz Mortas!

To będzie prawdziwa uczta dla fanów dobrego alternatywnego grania - na jednej scenie wystąpią dwa zespoły znane z oryginalnego, ciekawego brzmienia! Pierwsza z formacji, ECHA, wydała w roku 2019 ciepło przyjęty album zatytułowany "Echa" i dała się już poznać koncertowej publiczności w całym kraju. Koncert w Potoku będzie ich warszawskim debiutem. Mortas natomiast, doskonale znany słuchaczom radiowej Trójki, obecny na liście przebojów tej rozgłośni przez wiele tygodni, zadebiutuje koncertowo i zagra przedpremierowo swój album, który ukaże się w pierwszej połowie 2020 roku. Obie formacje związane są z S.P. Records.

OZZY OSBOURNE JEST W BARDZO ZŁYM STANIE?! PODOBNO NIE ROZPOZNAJE RODZINY
Koncert już 11 stycznia w klubie Potok (ul. Potocka 14) od godziny 19. Podczas koncertu nie zabraknie niespodzianek i fantastycznej muzyki - o ECHACH i Mortasie będzie w roku 2020 głośno, więc usłyszcie to sami!
 

JOKER MIAŁ MIEĆ DUŻO BARDZIEJ MROCZNE ZAKOŃCZENIE
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz