Dominik Pajewski

05.02.2020 (15:10)

Mick Jagger uprawiał seks z 15-latką? Tak twierdzi aktorka Rae Dawn ChongCzy to możliwe, aby Mick Jagger uprawiał seks z 15-latką? Tak twierdzi aktorka Rae Dawn Chong, która uważa, że uprawiała seks za młodu z frontmanem The Rolling Stones.

Mick Jagger w swoim życiu zrobił wiele kontrowersyjnych rzeczy, które z pewnością mogą szokować. Jednak informacja ujawniona przez aktorkę Rae Dawn Chong jest wyjątkowo szokująca i może mocno wpłynąć na wizerunek artysty. Aktorka twierdzi, że Jagger uprawiał z nią seks, gdy ta miała 15 lat.

TELEDYSK JAK PORNO. LINDEMANN - PLATZ EINS - WERSJA BEZ CENZURY. GDZIE OBEJRZEĆ? [18+]Mick Jagger uprawiał seks z 15-latką? Tak twierdzi aktorka Rae Dawn Chong

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter, zwierzyła się, że uprawiała seks z Mickiem Jaggerem gdy miała 15 lat:

Nigdy nie pytał mnie o wiek i nigdy o tym mu nie wspomniałam. Pamiętam, że był naprawdę słodki, miał potargane włosy. Myślałam wtedy: " Kurcze, on jest taki piękny". Nie zrobił nic złego, nie zmuszał mnie do rzeczy, których nie chciałam robić. (...) Świetnie całował, w mojej głowie, nie był aż tak starszy ode mnie. Miał 33 lata, był młody, śliczny i miał fajne ciało. To nie było złe, było mi bosko, totalny rock'n'roll. (...) Nie było to traumatyczne przeżycie, ani nie miało nic wspólnego z ruchem #MeToo, to było coś, co wręcz mnie wzmocniło. Zdałam sobie sprawę, że mam siłę, by zdobyć kogo chcę. 

Mick Jagger nie skomentował jeszcze słów aktorki.

HIPIS (ŁYDKA GRUBASA) W WYWIADZIE DLA ESKA ROCK: KONWENCJA ALBUMU PRZYSZŁA NAM DO GŁOWY W 2/3 PISANIA MATERIAŁU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • Nie żyje twórca piosenki ,,I love rock and roll''. Przyczyną śmierci był koronawirus

  2020-03-30
  Współtwórca hitu ,,I love rock and roll'', Alan Merrill nie żyje. Artysta odszedł w wieku 69 lat, a przyczyną śmierci był koronawirus.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz