Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:06)

Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.

Metallica jest jednym z tych zespołów, który nie może narzekać na brak zainteresowania. Mimo upływu lat i często długim okresie oczekiwania na nowości, grupa wyprzedaje największe stadiony, a płyty nadal są kupowane przez fanów. Cały czas pojawiają się również covery zespołu, które są w różnych klimatach muzycznych. Najbardziej cieszą oczywiście te nietypowe, jak przykładowo, hit grupy zagrany na ukulele.

LINKIN PARK - IN THE END: COVER WYKONANY PRZEZ 266 MUZYKÓW Z 35 KRAJÓW PODBIJA SIEĆ. NA NAGRANIU SĄ POLACY


Metallica na ukulele - tak brzmi jeden z hitów w nowej wersji

Zwijsen, artysta który przerabia numery metalowe na wersje ukulele, postanowił zagrać numer ''Motorbreath'' w wersji ukulele. Jeśli myślicie, że brzmi to śmiesznie, to musicie przygotować się na coś, co mocno wpada w ucho. Posłuchajcie sami, jakby Metallica brzmiała w takiej wersji:BURMISTRZ KOSTRZYNA NAD ODRĄ ZAAPELOWAŁ: W TYM ROKU NIE PRZYJEŻDŻAJCE NA POLE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz