Dominik Pajewski

26.05.2020 (10:29)

Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.

Metallica zrobiła z poniedziałkowych koncertów prawdziwą tradycję, która na tyle spodobała się fanom, że ci zapisują sobie w kalendarzach każdy poniedziałek, by nie przegapić nowego koncertu. Ty razem, Metallica postanowiła sięgnąć kilka lat wstecz i opublikować koncert z 2014 roku. To właśnie wtedy fani wybierali setlistę na każdy koncert.

COREY TAYLOR - SOLOWA PŁYTA. WOKALISTA OGŁOSIŁ KONIEC PRAC NAD KRĄŻKIEM. CO WIEMY O WYDAWNICTWIE?


Metallica - By Request: zespół udostępnił koncert z Peru

W 2014 roku, odbyła się trasa ''By Request'', której motywem przewodnim był fakt, że to fani wybierali setlistę koncertu. Trasa również pojawiła się w Polsce na PGE Narodowym, jednak Metallica wrzuciła występ z Peru. To właśnie wtedy, oprócz klasyków w secie, pojawiła się kompozycja ''Orion'', która nie jest za często grana. Wtedy też, zespół zagrał przedpremierowo ''Lords Of Summer''. Zobaczcie archiwalny występ z 2014 roku:
 

KIEDY OZZY PRZEJDZIE NA EMERYTURĘ? JACK OSBOURNE ODPOWIEDZIAŁ SZCZERZE O PLANACH OJCA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz