Kamil Pawłowski

30.06.2020 (10:20)

Malik Montana spotkał się z Tillem Lindemannem. "Lekcje życia od mistrza"Polski raper odbył rozmowę z wokalistą Rammstein. Malik Montana umieścił wspólne zdjęcie wraz z krótkim komentarzem w swoich mediach społecznościowych.

Malik Montana to popularny niemiecko-polski raper, którego (uwaga!) każdy teledysk w serwisie YouTube ma kilka bądź kilkanaście milionów wyświetleń. Mimo tej skali, słuchacze muzyki rockowej raczej nie powinni kojarzyć tego pana. Niemniej, obracający się do tej pory w świecie hip hopu Malik Montana zadziwił internautów wspólnym zdjęciem z... Tillem Lindemannem. Nie wiadomo dokładnie, gdzie zrobiono fotkę i o czym rozmawiali panowie. Raper podziękował wokaliście Rammstein za "lekcję życia od mistrza" na swoim Insta Stories oraz za rady, które dostał od rockmana. Nie ukrywamy, że bardzo chętnie poznamy kulisy tej dyskusji. 
 
W komentarzach pod zdjęciem fani rapera ciepło wypowiadali się o liderze Rammstein. Niektórzy widzieliby obu panów we wspólnym projekcie, innym zabrakło tylko Nergala na zdjęciu. 

  
Korzystając z okazji przypominamy, że koncert Rammstein w Warszawie został przełożony z 17 lipca 2020 na 17 lipca 2021! Bilety zachowują ważność. Nie zmieniło się także miejsce wydarzenia. Koncert odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz