Dominik Pajewski

05.11.2019 (15:33)

Kirk Hammett twierdzi, że jego pomysły są blokowane w MetalliceO tym, że w Metallice nie ma demokracji, mówiło się już dawno temu. Oczywiście, mózgiem operacji jest głównie Lars Ulrich, a nad kompozycjami czuwa James Hetfield. Okazuje się, że Kirkowi Hammettowi trochę to przeszkadza.

Metallica jest od lat świetnie rozpędzoną maszyną, której ruchy są przemyślane w najmniejszym szczególe. Wiadomo, że nad spójnością działań czuwa Lars Ulrich, za to nad kompozycjami głównie siedzi James Hetfield. To mocno frustruje Kirka Hammetta, który uważa, że jego pomysły są blokowane w Metallice.

OZZY OSBOURNE - NOWA PŁYTA. POZNALIŚMY PRZYBLIŻONĄ DATĘ PREMIERYKirk Hammett twierdzi, że jego pomysły są blokowane w Metallice

W rozmowie dla magazynu 'Rolling Stone' Kirk Hammett przyznał:

Czuję, że mam dużo do powiedzenia na każdym albumie, ale nie mogę tego wyrazić. To szaleństwo, bo bardzo interesuję się muzyką. Potrafię zagrać dużo różnych rzeczy. Zagram jazz, bossa novę, blues, cygański jazz i wschodnioeuropejskie ballady. Ale nikt nie wie, że potrafię to zagrać. Zawsze próbuję do Metalliki przemycić jakieś jazzowe harmonie i akordy.

RAGE AGAINST THE MACHINE WRACA NA SCENĘ! PROPHETS OF RAGE POŻEGNAŁO SIĘ Z FANAMI


Obecnie Metallica ma przerwę w działalności, a wszystko to przez odwyk Jamesa Hetfielda. Grupa zapowiedziała już pierwsze koncerty na 2020 rok, jednak są to dość odległe plany.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz