Dominik Pajewski

07.04.2020 (12:27)

Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.

Gdy do kin trafił film ,,Kapitan Marvel'', zapowiadano, że będzie to oficjalne wprowadzenie mocnej superbohaterki do świata kinowego uniwersum Marvela. Film okazał sięprawdziwym hitem i tylko kwestią czasu było zrealizowanie kontynuacji. Teraz już wiemy, kiedy ,,Kapitan Marvel 2'' wejdzie do kin.

ZAŚPIEWAJ "TI AMO" RAZEM Z BOHATEREM ,,DOMU Z PAPIERU''. NETFLIX UDOSTĘPNIŁ WERSJĘ KARAOKE


Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

Mimo, że cały przemysł filmowy stanął w miejscu przez koronawirusa, to Marvel nie zwalnia tempa. Ogłoszono, że ,,Kapitan Marvel 2'' wejdzie do kin 7 lipca 2022. Nie do końca wiadomo, kto zajmie się reżyserią, jednak nieoficjalnie mówi się, że Marvel intensywnie poszukuje reżysera. Wiadomo też, że kontynuacja będzie osadzona w obecnych czasach.

SAMUEL L. JACKSON, W KLIMACIE TARANTINO ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz