Dominik Pajewski

28.11.2019 (23:12)

Jaki seks powinni uprawiać piłkarze? Wytłumaczył to trener Interu MediolanTemat seksu u sportowców jest często mocno dyskusyjny, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkarzy. Trener Interu Mediolan, postanowił się wypowiedzieć na ten temat, uwzględniając szczegóły seksu, który jest odpowiedni dla piłkarzy.

Seks wśród sportowców jest kwestią dyskusyjną i często wielu sportowców, dostaje kategoryczny zakaz seksu przed ważnymi zawodami. Tyczy się to także piłkarzy, którzy przed ważnymi meczami mają przykaz, aby nie dać się ponieść uciechom cielesnym.

FACET STWORZYŁ APLIKACJĘ RANDKOWĄ, W KTÓREJ JEST JEDYNYM MĘSKIM UŻYTKOWNIKIEM


Jaki seks powinni uprawiać piłkarze? Wytłumaczył to trener Interu Mediolan

W wywiadzie dla francuskiej gazety L’Equipe, trener Interu Mediolan, Antonio Conte powiedział, co radzi piłkarzom w temacie seksu:
 
Sam byłem piłkarzem. Radzę im, by seks był krótki - przy minimalnym wysiłku i zastosowaniu pozycji, w których są pod swoimi partnerkami, najlepiej żonami. Ich organizmy nie są wtedy aż tak bardzo zaangażowane

Jak widać, prościej się już nie da.

DLACZEGO BABY YODA WYWOŁUJE TAK POZYTYWNE EMOCJE? NAUKOWCY WYJAŚNIAJĄ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • T-raperzy znad Wisły wrócili w reklamie! Zaskakująca kampania

  2020-01-22
  Takiego powrotu raczej nikt się nie spodziewał, jednak taki widok wywołuje uśmiech na twarzy. T-raperzy znad Wisły wrócili i edukują w temacie smogu.
 • 8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

  2020-01-22
  Pożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!
 • Czego nie możesz wnieść na koncert Slipknota? Lista rzeczy mocno wkurza fanów

  2020-01-22
  Koncerty Slipknota gromadzą ogromne ilości fanów, którzy często przebierają się za członków zespołu i przy okazji przynoszą różne rzeczy pod scenę. Zespół postanowił ustanowić listę rzeczy, których nie można wnosić na koncerty.
 • Pearl Jam udostępnia nowy singiel 'Dance of the Clairvoyants'

  2020-01-22
  Pearl Jam wraca! Nowy singiel „Dance of the Clairvoyants” dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.
 • Ozzy Osbourne ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona

  2020-01-21
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz