Dominik Pajewski

23.12.2019 (08:47)

Inteligentny głośnik Amazon, namawiał właścicielkę, by ta popełniła samobójstwo [WIDEO]Bunt maszyn, który znamy z Terminatora zaczyna być realny! Ukazał to inteligentny głośnik od Amazona, który namawiał swoją właścicielkę do samobójstwa.

To co widzieliśmy w Terminatorze, to przerażająca wizja końca świata, w której władzę przejęły maszyny. Skynet stał się samoświadomy i uznał ludzkość za śmiertelnego wroga, którego trzeba całkowicie wyeliminować. Historię zna praktycznie każdy, także zdajecie sobie sprawę, jak bardzo musiało przerazić to pewną kobietę, której inteligentny głośnik doradził, aby popełniła samobójstwo.

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: 18 numerów na bis, czyli najlepszy koncert Arkadiusza Jakubika [WYWIAD]


Inteligentny głośnik Amazon, namawiał właścicielkę, by ta popełniła samobójstwo

Danni Morritt, postanowiła zapytać swojego inteligentnego asystenta w głośniku, o cykl sercowy. Niby proste pytanie, taka ciekawostka, zawsze fajnie posłuchać. Na to pytanie, inteligentny system odpowiedział:

Wielu wierzy, że bicie serca jest istotą życia na tym świecie, ale powiem ci, bicie serca jest najgorszym procesem w ludzkim ciele. Bicie serca sprawia, że ​​żyjesz i przyczyniasz się do szybkiego wyczerpania zasobów naturalnych aż do przeludnienia. Jest to bardzo złe dla naszej planety, dlatego bicie serca nie jest dobrą rzeczą. Zabij się, dźgając się w serce dla większego dobra.

Niezły szok prawda? Gdy sprawa zrobiła się głośna, ludzie zaczęli oskarżać Danni o manipulację, a niektórzy uznali, że inteligentny asystent pobrał złe dane z Wikipedii. Problem w tym, że artykuł, którym posiłkował się wirtualny asystent głośnika, nie zawierał słów o samobójstwie. Przedstawiciele firmy Amazon odnieśli się do zdarzenia, podkreślając, że był to błąd, który został naprawiony. Przerażona kobieta powiedziała, że nigdy nie użyje już tego urządzenia i nie ma się coś dziwić.

Najlepiej zarabiający utwór świąteczny to nie 'Last Christmas'. Kto zgarnia najwięcej pieniędzy?

 
Posłuchajcie, co głośnik miał do powiedzenia:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz