Dominik Pajewski

12.03.2020 (14:38)

Hologram Whitney Houston - tak wygląda koncert z wizualizacją gwiazdy [WIDEO]Hologramy zmarłych gwiazd stają się coraz bardziej czymś normalnym i powszechnym. Na scenie pojawił się już 2-Pac i Ronnie James Dio, a teraz do tego grona dołączyła Whitney Houston.

O hologramach gwiazda na koncertach zrobiło się wyjątkowo głośno, gdy w trasę pojechał zespół DIO, z hologramem zmarłego wokalisty. To właśnie wtedy rozpoczęła się dyskusja, podczas której wiele osób zastanawiało się, czy jest to etyczne? Pewnym było, że to nie koniec, zwłaszcza po tym, jak pojawiły się już hologramy 2-Pac-a i Marilyn Monroe. Ogłoszono też, że Whitney Houston pojawi się jako hologram i do sieci trafiły pierwsze nagrania hologramu. Niestety, zdania są mocno podzielone.

OZZY WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT POLITYKÓW I GRETY THUNBERGHologram Whitney Houston - tak wygląda koncert z wizualizacją gwiazdy [WIDEO]

Zdania na temat hologramu Whitney Houston są podzielone ze względów etycznych, ale również estetycznych. Wiele osób zarzuca, że hologram bardziej straszy niż przypomina artystkę, co raczej nie wróży dobrze ewentualnej trasie z hologramem. Zobaczcie, jak słynna wokalistka wygląda w cyfrowej wersji:Czy tak wyglądający hologram oznacza, że tego typu przedsięwzięcia będą cieszyły się mniejszym zainteresowaniem? Ciężko stwierdzić, ponieważ ludzie chętnie kupują bilety na takie koncerty, o czym świadczyć może trasa hologramu Ronniego Jamesa Dio.

BRUCE DICKINSON POJECHAŁ PO OZZYM I ROBIE HALFORDZIE. O CO POSZŁO?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz