Dominik Pajewski

24.10.2019 (10:31)

Fan poprosił nieznajomego o zrobienie zdjęcia na koncercie Tool… nie wiedział, że to Eddie Van HalenEddie Van Halen był niedawno na koncercie Toola w Los Angeles i w zasadzie wszystko byłoby ok, gdyby nie jedna zabawna sytuacja. Do artysty podszedł  fan Toola, który nie miał pojęcia, że ​​ma do czynienia z legendarnym artystą i poprosił o zdjęcie.

Eddie Van Halen i jego syn Wolfgang uczestniczyli w poniedziałek wieczorem w koncercie Toola w Staples Center w Los Angeles. Koncert wyjątkowy, Tool w formie i z nowym krążkiem, jednak nie to przykuło uwagę wszystkich. Podczas koncertu, gdy artysta podziwiał kolegów na scenie, podszedł pewien fan Toola i poprosił o zdjęcie... Nie o zdjęcie z Eddiem, a na tle sceny.

FLEA Z RED HOT CHILI PEPPERS WZIĄŁ ŚLUB! ŚWIAT ROCKA NE MOŻE UWIERZYĆ


Gość podszedł do Eddiego Van Halena, by ten zrobił mu zdjęcie na tle sceny Toola

Mężczyzna chciał, aby Eddie zrobił mu zdjęcie, ale nie miał pojęcia, że ​​pyta jednego z najbardziej uznanych gitarzystów rockowych w historii. Fotografia z całego zdarzenia, pojawiła się na Twitterze, wrzucił ją syn Van Hallena pisząc:

Facet zapytał mojego tatę, czy mógłby zrobić mu zdjęcie z sceną za nim, nie mając pojęcia, kogo właśnie zapytał. To był mój ulubiony moment z koncertu Toola.Jak widać, nie wszyscy potrafią rozpoznać Eddiego wśród tłumu, co w zasadzie może jest dobre. Wiadomo, sława potrafi być czasami uciążliwa.

40 ROCZNICA ŚMIERCI BONA SCOTTA Z AC/DC, ZOSTANIE UCZCZONA PRAWDZIWĄ AUTOSTRADĄ DO PIEKŁA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz