Dominik Pajewski

16.07.2020 (12:28)

Dom z papieru 5 - wiemy kiedy pojawi się nowa odsłona seriiDom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i w końcu przekazano konkretne informacje.

Dom z papieru obecnie zakończył się na 4.sezonie, jednak twórcy zostawili odpowiednią furtkę, dzięki której będzie można wrócić do historii. Fani zastanawiają się jednak, kiedy zobaczymy nowy sezon serialu? Twórcy ujawnili pierwsze szczegóły piątej odsłony ''Domu z papieru''.

METALLICA ZAPOWIADA PREMIERĘ SPECJALNEGO ALBUMU!


Dom z papieru 5 - kiedy premiera nowego sezonu?

Jak ogłosił Netflix, prace nad 5. sezonem serialu zostały wznowione! Przez koronawirusa, prace nie mogły być prowadzone, jednak teraz nie ma już większych przeszkód. W takim razie, kiedy premiera? Platforma nie podaje dokładnej daty, jednak mówi się o tym, że najwcześniej może to być koniec 2021 roku lub dopiero początek 2022 roku.

OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz